W tym krótkim tekście, poruszę bardzo ważny dla nas temat – jak zdobyć holenderski numer telefonu i u jakiego operatora opłaca się to najbardziej?

W Holandii działa wielu operatorów telefonii komórkowej, ale w moim odczuciu ( i wszystkich Polaków których tu spotkałem) najbardziej opłaca się korzystać z sieci Lebara. Dlaczego? Oto kilka przykładów.

– Startery z Lebary są darmowe i możemy je znaleźć w większości sklepów.

– Doładowując swoje konto, otrzymujemy dwa razy więcej środków na koncie. Dla przykładu kupując kartę za 10 euro, do wykorzystania mamy 20 euro.

Tanie rozmowy. Rozmowy i smsy wewnątrz Lebary są darmowe.

Darmowy internet. Codziennie mamy 100kb darmowego internetu (niby niewiele, ale wystarczy do sprawdzenia maila).

Dodatkowo Lebara posiada jedną wyjątkowo ciekawą ofertę. Za 30 euro miesięcznie możemy wykupić sobie pakiet 1 gb internetu, a także 1000 minut na dowolny numer w ponad 42 krajach – w tym do Polski. Dzięki temu pakietowi mamy do dyspozycji ponad 16 godzin na rozmowę z potencjalnym pracodawcą, oraz z rodziną i przyjaciółmi którzy zostali w kraju.

Więcej na stronie lebara.nl (strona jest po polsku)

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie tym tematem oraz liczne maile dotyczące życia w Holandii, polecam Wam stronę mojego przyjaciela, na której opisuje on wszystkie ważne sprawy związane z Holandia. Strona to Nasza-Holandia.pl

Jeżeli interesuje Cię życie i praca w Holandii zapraszam tutaj: Życie w Holandii – spis treści.

Ostatnie wpisy